Nauczanie Flair to nasza pasja. Jesteśmy największą i najlepiej przygotowaną szkołą flair w Polsce. Nasi instruktorzy wygrali ponad 80 konkursów w 24 państwach świata! Trenuj w odpowiednio przygotowanych i przestronnych salach. Nasze szkolenia to w 90% praktyka. Pokochaj swoją pracę a już nigdy nie będziesz musiał pracować. Tylko u nas instruktorami są aktualni mistrzowie świata! Zaskocz swoich Gości widowiskową ewolucją!

Masz profil na Facebooku? Używasz konta Google? Polub nas!

aktualności

6.05
2011

Rozpoczęcie sezonu konkursowego już za nami.

Rozpoczęcie sezonu konkursowego już za nami.

Wraz z wiosną w naszym kalendarzu pojawiły się kolejne w tym roku zagraniczne konkursy flairowe. W dniach 4-5 maja Tomek Małek wystartował w zawodach Gaeta Passion Flair International Contest w nadmorskim miasteczku Gaeta we Włoszech. Miło nam poinformować Was, że konkurs zakończył się jego zwycięstwem, pierwszym w tym roku i miejmy nadzieję nie ostatnim :) Pełne wyniki znajdują się na końcu posta......

 

Z kolei Marek Posluszny już 8 maja weźmie udział w zawodach odbywających się podczas odbywającego się na Teneryfie kongresu IBA (XV Pan-American Cocktail Congress). Trzymajmy kciuki za ziomeczka!!!

1. Tomasz Malek

2. Alexander Shtifanov

3. Tom Dyer

4. Gianluigi Bosco

5. Riccardo Mastromatteo

Nasi partnerzy

Akademia Barmańska Flair Factory © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: webActive